Logo Mobil

V PODKRUŠNOHOSRKÉM DERBY VYZVE ÁČKO CHOMUTOV

Jeden z nejatraktivnějších zápasů sezóny čeká A-tým tento čtvrtek. Na programu je podkrušnohorské derby na horké půdě Chomutova.

Chomutov před sezónou avizoval, že se chce pokusit o postup do nejvyšší soutěže. A podle toho to taky vypadalo na letním přestupovém trhu. Zatímco v předchozích letech tým ze severu Čech moc aktivní nebyl, tak letos do kádru přišlo několik zajímavých jmen. Za zmínku stojí kapitán kanadské reprezentace Tyler Brush, kladenský Michal Skuhrovec a nebo brankář Tatranu Střešovice Martin Frühbauer. Do sezóny vstoupil svěřenci Martina Bociana dobře, když vyhráli čtyři z pěti úvodních zápasů, přičemž zaváhali pouze proti suverénnímu Ústí. Nejproduktivnějším hráčem je zatím desetibodový Jakub Štěrba. Není však nijak extra odskočený a je to důkaz, že si Chomutov zakládá na týmové hře, kde udeřit může kdokoliv.

Dobrá nálada panuje po minulém týdnu také v karlovarském táboře. Výhry nad Petrovicemi a Znojmem vystřelili Hurricany na třetí místo v tabulce. Sedm bodů si z tohoto dvojzápasu odnesl Michal Strachota, do skvělé formy se dostává také Miloš Tyl. Otázkou času je pak první branka pro Honzu Langa s Adamem Zahrajem, kterým se v posledních utkání lepí střelecká smůla na paty. 

Zápas s Chomutovem pravidelně potěší milovníky ofenzivního florbalu a kluky rozhodně nečeká nic jednoduchého. Při poslední návštěvě chomutovské haly jsme si odvezli těsnou porážku 9:8, vše jsme soupeři vrátili na domácím hřišti, kdy jsme zvítězili jasně 9:2. Jak vidíte, půjde opravdu o velmi atraktivní zápas a vzhledem k tomu, že oba týmy mají dvanáct bodů tak je to i důležitý souboj o místa v tabulce. A nemusí to být souboj jen na hřišti, ale třeba i v hledišti. Utkají se totiž soupeři na jejichž utkání chodí nejvíce fanoušků. Takže pokud máte ve čtvrtek večer čas, tak neváhejte a pojeďte do Chomutova kluky podpořit, budou to potřebovat.

Čtvrtek 7. 10. 2021

MSH Chomutov

20:00 DDQ Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

 LUKÁŠ KORBEL

V PODKRUŠNOHOSRKÉM DERBY VYZVE ÁČKO CHOMUTOV

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

Logo mobil menu