Logo Mobil

POŘÁDNÁ PROVĚRKA, DO MÍČOVKY DORAZÍ ROZJETÉ ZNOJMO

Není čas ztrácet čas, 1.liga frčí dál a po úterním svátečním kole nás čeká o víkendu další zápas a opět to bude doma. Do Haly míčových sportů míří rozjeté Znojmo.

Znojmo vkročilo do sezóny ve velkém stylu, z pět zápasů vydolovalo hned čtyři výhry a jediné zaváhání zaznamenalo na hřišti zatím neporaženého Ústí. Dvanáct bodů řadí znojemský tým na třetí místo o tři body před naše borce. Vydařený start se promítá i do kanadského bodování, kdy duo Jiří Šrámek, Vojtěch Procházka pronásleduje vedoucího muže kanadského bodování, kterým není nikdo jiný než karlovarský Michal Strachota. Kromě stálic v sestavě může trenér Šťastník využít i několik hráčů v rámci spolupráce s Tatranem Střešovice. Jmenovitě jde například o Dalibora Švédu nebo Jonáše Kreysu. Vzhledem k víkendové kolizi s nejvyšší soutěží však není jasné, zda některý z jmenovaných hráčů do Míčovky zamíří.

V karlovarském táboře se nálada po úterní výhře nad Petrovicemi zlepšila, zápas to byl však pravděpodobně těžší než kdokoliv očekával a chtělo to opravdu hodně úsilí, aby body neputovaly na druhý konec republiky. Naši borci naštěstí ukázali kvalitu, především pak Miloš Tyl a jako již tradičně Michal Strachota, oba zapsali pět bodů. Právě druhý jmenovaný je jasným lídrem ligové produktivity a zpět ze Superligy se do Varů vrátil v neskutečné formě. Nyní jeho i všechny ostatní čeká soupeř o poznání složitější.

To, že nepůjde o nic jednoduchého dokládá i pohled na poslední vzájemné zápasy. Ty většinou končily nejtěsnějším možným rozdílem, v sezóně 2019/2020 Znojmo náš A-tým o body i obralo. 

Doufejme, že teď se jim to nepodaří, k tomu aby odjelo Znojmo domů z prázdnou bude potřeba i podpora vás fanoušků. V úterý jsme chtěli překonat metu 200 diváků, nakonec vás přišlo neskutečných 312. Proč to nyní nezopakovat? 

Neděle 3. 10. 2021

HMS Karlovy Vary

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo Laufen CZ

 

LUKÁŠ KORBEL

 

POŘÁDNÁ PROVĚRKA, DO MÍČOVKY DORAZÍ ROZJETÉ ZNOJMO

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

Logo mobil menu