Logo Mobil

PŘEDSTAVUJEME NOVÝ WEB!

Novinek v této sezóně bylo spousta a my pro vás máme další. Představujeme zbrusu nový web, díky kterému budete mít ještě lepší přehled o dění v klubu.

 

Klubový web měníme po sedmi letech. A v čem je ten nový lepší? Na první pohled je určitě přehlednější. Na hlavní stránce najdete odkazy, jak na mládežnické kategorie, tak i náš A-tým, kde si můžete zobrazit aktuální informace jako jsou rozpisy zápasů a tréninků, tabulka, statistiky a samozřejmě také aktuální soupiska. Novinkou je fanshop, kde si budete moci, vybrat nějaké ty fanouškovské předměty, jeho spuštění je naplánované před Vánoci. Zjednodušením prošlo také propojení klubových stránek se sociálními sítěmi, kdy se jediným kliknutím dostanete dle libosti na všechny naše sociální sítě.

V neposlední řadě pro vás chystáme přístup z webu přímo do členské sekce, kterou teď využívají trenéři při komunikaci se svými hráči. Jak vidíte je toho opravdu hodně na co se můžete těšit, hlavní výhodou je, že už nemusíte nosit v hlavě spoustu internetových adres, stačí si pamatovat náš web a odtud se dostanete kam budete potřebovat.

"Nový web jen potvrzuje klubové ambice stát se na konci sezóny superligovým celkem. Nestačí se dobře prezentovat jen na hřišti, ale musíme se dobře prezentovat i mimo něj. Od minulé sezóny na tomto úkolu neustále pracujeme a přináší to více než dobré výsledky. Evidujeme značný nárůst sledovanosti na našich sociálních sítích, což byl určitě jeden ze základních cílů minulého ročníku. Nyní přichází na řadu další cíl a sice spuštění nového modernějšího webu, který se opírá o nově vybudovanou značku Florbal Vary, na kterou se do budoucna chceme více zaměřit. Chtěl bych poděkovat i klukům z eos media za skvěle odvedenou práci. Věřím, že nový web se bude našim členům i fanouškům líbit." říká k realizaci nového webu pracovník marketingu David Burda.

 

NOVÝ WEB: www.florbalvary.cz

 

PŘEDSTAVUJEME NOVÝ WEB!

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

Logo mobil menu