Logo Mobil

A-TÝM PŘETLAČIL ZNOJMO A POSKOČIL NA TŘETÍ MÍSTO

Druhý domácí zápas v tomto týdnu čekal v neděli náš A-tým, v rámci šlágru kola zavítalo do Míčovky třetí Znojmo, které do dnes zaznamenalo pouze jednu porážku.

Na první branku se čekalo pouhé tři minuty, než si Michal Strachota našel přihrávku Michala Klápy a ranou nad ruku gólmana otevřel skóre. Jinak první třetině kralovali brankáři, oba své týmy několikrát podrželi a skóre tak udrželi až do konce první třetiny na nejtěsnějším možném rozdílu.

Na karlovarského střelce Dana Nicklase se v posledních zápasech celkem lepila střelecká smůla. Krátce po startu prostřední části se i on konečně dočkal, když ze svého oblíbeného místa mířil nechytatelně k levé tyči. Skvěle fungující karlovarská obrana se poprvé výrazněji otevřela ve třiadvacáté minutě, kdy Znojmo dobře vyřešilo přečíslení a dostalo se na dostřel. Ani tady se na odpověď nečekalo dlouho, a opět se o ní postaral Michal Strachota, který si našel odraženou střelu Michala Klápy. Dramatické momenty se odehrály v závěru třetiny, kdy se karlovarskému kapitánovi Michlu Klápovi neudělalo dobře a hřiště musel opustit na nosítkách.

S ještě větší motivací a odhodláním získat body pro svého kapitána nastoupili Hurricani do třetí části. A když Tomáš Nushart zvýšil na 4:1 tak to vypadalo, že si tým Martina Kratochvíla v klidu dojde. Jenže hosté dvěma rychlými góly dali zápasu nový náboj. A málem se jim povedlo i vyrovnat, v karlovarské brance však dnes stála zeď jménem Dan Váradi, který fantastickým zákroky zajistil, že tři body zůstali doma. Mimochodem poslední a jeden z klíčových zákroků vytáhl Dan pouhé tři vteřiny před koncem.

A-tým tedy ovládl šlágr proti rozjetému Znojmu a vystřídal ho na třetím místě tabulky. Další těžký zápas čeká kluky již ve čtvrtek, kdy jedou na palubovku Chomutova, který má stejně jako my dvanáct bodů.

Na závěr přejeme brzké uzdravení Michalu Klápovi a věříme, že ho opět brzy uvidíme prohánět se po prvoligových palubovkách.

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:3
branky:
4. Michal Strachota, 22. Daniel Nicklas, 28. Michal Strachota, 44. Tomáš Nushart - 24. Petr Mašek, 53. Petr Mašek, 54. Petr Číhal; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Daniel Váradi 28 - Lukáš Bauer 26; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2;